Deze website vereist cookies om al zijn functies te bieden. Door onze website te gebruiken, gaat u akkoord met ons gebruik van cookies - Lees meer - Aanvaarden

DIGITUS

  1. USB 3.0 Extension Cable Type A (dk-300203-018-s)

    DK-300203-018-S

    4,95 €
    +
    -
    10 werkdagen
  2. DIGITUS CCAT 6 S-FTP patch cable, Cu, LSZH AWG 27/7, length

    DK-1644-200

    17,95 €
    +
    -
    10 werkdagen
  3. CAT 5e Patch Cable Adapter shielded 2x RJ45 Female to 1x RJ4

    AT-AG CX2

    3,05 €
    +
    -
    10 werkdagen
  4. DIGITUS Network Tool Set incl. LAN tester, crimping tool, cu

    DN-94022

    22,30 €
    +
    -
    10 werkdagen
  5. Bluetooth Audio Receiver

    50002

    17,10 €
    +
    -
    10 werkdagen
  6. Apple Dock charger/data 30pin M/M 0.9m blue visual flow

    DB-600104-010-W

    9,45 €
    +
    -
    10 werkdagen
  7. ednet Bluetooth VR Gamepad Supports: Smartphones (iOS/Androi

    87002

    6,90 €
    +
    -
    10 werkdagen
  8. ednet Virtual Reality (VR) Glasses Pro for 3.5-6.0in Smartph

    87004

    7,95 €
    +
    -
    10 werkdagen
  9. DIGITUS 1.25 Gbps SFP Module, Up to 550m Multimode, LC Duple

    DN-81000

    22,25 €
    +
    -
    10 werkdagen
  10. DIGITUS HP-compatible 1.25 Gbps SFP Module, up to 550m Multi

    DN-81000-01

    29,95 €
    +
    -
    10 werkdagen
  11. DIGITUS CISCO-compatible 1.25 Gbps SFP Module, up to 550m Mu

    DN-81000-02

    29,90 €
    +
    -
    10 werkdagen
  12. DIGITUS 1.25 Gbps SFP Module, Up to 20km Singlemode, LC Dupl

    DN-81001

    22,55 €
    +
    -
    10 werkdagen
  13. DIGITUS HP-compatible 1.25 Gbps SFP Module, up to 20km Singl

    DN-81001-01

    30,30 €
    +
    -
    10 werkdagen
  14. Bluetooth Remote Control For Smartphone

    50000

    17,65 €
    +
    -
    10 werkdagen
  15. DIGITUS CISCO-compatible 1.25 Gbps SFP Module, up to 20km Si

    DN-81001-02

    30,25 €
    +
    -
    10 werkdagen
  16. DIGITUS 1.25 Gbps SFP Module, Up to 80km Singlemode, LC Dupl

    DN-81002

    77,70 €
    +
    -
    10 werkdagen