ACT
Fiber Trunk Cable - MTP/MPO Female Connector - Multimode 50/125 OM4(OM3) Polarity B - 45m - Erika Violet

Fiber Trunk Cable - MTP/MPO Female Connector - Multimode 50/125 OM4(OM3) Polarity B - 45m - Erika Violet

Part Number:
DC5024
Language:
UK
 Without VATWith VAT
Base Price:€330,23€399,58
Total:€330,23€399,58

Introduction

USP

- Ultra compact en extra beschermd door gebruik van 12 vezels in 6.5mm trunk kabel en n MTP connector per zijde, dus uitermate geschikt voor datacenters
- ACT MTP/MPO kabels gebruiken MTP US Conec Elite connectoren voor onder andere uiterst lage verliezen (low loss) en betere mechanische eigenschappen
- Ontworpen voor gebruik met QSFP transceivers of als backbone bekabeling
- De OM4 vezels in deze kabels zijn backwards compatible met OM3 vezels

Features

Cable length

45 m

Connector 1

MPO/MTP

Connector 2

MPO/MTP

Connector 1 gender

Female

Connector 2 gender

Female

Fibre optic type

OM3/OM4

Product colour

Violet

Core diameter

50 m

Cladding diameter

125 m

Fiber mode structure

Multi-mode

Insertion loss

0.35 dB

Return loss

20 dB

Jacket material

Low smoke fire retardant zero halogen (LSFRZH), Low smoke zero halogen (LSZH)

Operational conditions

Operating temperature (T-T)

-20 - 70 C

Storage temperature (T-T)

-40 - 80 C

Weight & dimensions

Cable diameter

6.5 mm

Weight

1.87 kg

No options for this product
.